"Вчитель року"

Всеукраїнський конкурс "Вчитель року - 2015"

Презентація  "Інтеграція навчальних дисциплін під час викладання хімії та біології"Закладка досліду з теми "Полімери" (відео)
Майстер-клас "А я роблю це так" (відео)


Презентація "Мої учні - моя гордість"


Мої випускники за останні 6 років


Презентація "Мої інтереси"


4 коментарі:

 1. Заслуговують уваги наочні матеріали, які розкривають досвід учителя: різнопланові, якісні, цілісні, підготовлені на високому научному рівні. Є бажання більш глибоко ознайомитись з напрацюваннями для профільного викладання хімії.

  Дмитренко Л.А., методист Енергодарського НМЦ

  ВідповістиВидалити
 2. Досвід роботи вчителя надихає своїми енергетично- пізнавальними гранями, бо дозволяє розширити можливості в роботі з учнями.Зокрема, творчо підвищити їх пізнавальну активність стосовно природничих дисциплін.Досвід потребує загальнодержавного поширення..
  Малікова Л.С., вчитель хімії і екології Новомиколаївської СЗОШ

  ВідповістиВидалити
 3. Матеріали свідчать про те, що досвід вчителя є неординарним.
  Він заслуговує Всеукраїнського поширення.

  ВідповістиВидалити
 4. Інтегроване навчання, яке пропонує нам вчитель, має достатньо переваг для того, щоб більш ширше застосовувати його в освітньому процесі.
  Інтегровані уроки розвивають потенціал самих учнів, спонукають до активного пізнання навколишньої дійсності, до осмислення й пошуку причинно-наслідкових зв'язків, до розвитку логіки, мислення, комунікативних здібностей. Інтеграція дає можливість для самореалізації, самовираження, творчості вчителя, сприяє розкриттю здібностей його учнів.
  Досвід вчителя надзвичайно актуальний і заслуговує ретельного вивчення і поширення.
  Вчитель хімії Підгірненської ЗОШ І-ІІІ ступенів Миланко В. М.

  ВідповістиВидалити